ClickCease

Наші послуги

Крім зовнішньої мийки авто ми так само виконуємо ряд додаткових послуг: чорніння гуми, прибирання салону, покриття воском та інші.

Уборка салона

Прибирання салону

Автомийка Cleans має все необхідне обладнання для прибирання в салоні автомобіля. Вранці ваше авто зустріне вас чистим не тільки зовні, але і всередині.

Полірування кузова

Хочете прибрати подряпини і повернути своїй автівці стан нової? Мобільна автомийка Cleans дозволяє відновити лакофарбове покриття і зберегти глибину кольору.

Человек протирает шины автомобиля
Мойщик покрывает воском автомобиль

Покриття воском

Покриття воском - послуга, якою завершують екомийку автомобіля. Віск наноситься на чистий автомобіль, щоб надати йому блиску і захистити фарбу від вигорання. Також покриття воском захищає корпус автомобіля від дрібних подряпин і плям, що утворюються при попаданні піску, бітуму, кислотного дощу.

Чорніння гуми

Чорніння шин здійснюється за допомогою сумішей: гліцерину, гуталіну, мила, силікону, або ж спеціально розробленої рідини. Засіб захищає шини від бруду, а також перешкоджає їх розтріскуванню і швидкому зносу. Як правило, засоби для чорніння роблять автомобільну гуму більш еластичною, продовжуючи термін її експлуатації.

Человек протирает шины автомобиля

До/після

Порівняйте результат до і після мийки. Наші засоби дбайливо змивають бруд і не дряпають поверхню авто!

Оплата і повернення коштів

Як оплатити послуги?

Ви можете замовити наш сервіс по телефону і обрати з менеджером зручний для вас спосіб оплати.

Як це працює?

Якщо Ви оформили замовлення з 10:00, ми зв'яжемося з Вами протягом дня. Якщо Ви оформили замовлення після 21:00, ми зв'яжемося з Вами наступного дня до 12:00. Після підписання договору ми почнемо надавати Вам послуги згідно з нашим робочим графіком.

Повернення коштів

Згідно з Законом про захист прав споживачів, Ви можете відмовитися від нашого сервісу і повернути свої кошти протягом 14 днів, якщо наші послуги не підійшли Вам з тих чи інших причин.

Ви маєте змогу ознайомитися з договорами про надання наших послуг.

Замовити мийку

Залиште свій номер телефону, і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.

ЗАМОВИТИ!